Žijeme Prahu

My žijeme v Praze a to je tady

Praha se dočká vykřičené čtvrti

Napsat komentář

Po létech plánování, dohadů i vytáček dojde konečně i k činům, primátor Hudeček dnes vydal výnos o zřízení zóny sexuálních služeb.

Oblast ohraničená ulicemi Pařížská, Bílkova, Kozí a Dlouhá se stane tím, co má již po staletí holandský Amsterdam či německý hansovní přístav Hamburk.Kabarety, striptýzové bary, herny a veřejné domy nahradí nudné stylově restaurace a drahé butiky. Pouze v případě restaurace Kozička nedojde k žádné postřehnutelné změně a zejména ženská část osazenstva zůstane zachována.

Víte, vykřičené domy tu byly vždy, stejně jako napr. cyklisté, jenom komunismus jejich výskyt snížil a tuto historickou křivdu se snažím napravit“, uvedl Hudeček těsně poté, co se vrátil z návštěvy Hamburku, kde celou problematiku studoval do hloubky: „musím říct, že mě úroveň a cena tamních služeb opravdu příjemné překvapila a doufám, že se podobných služeb jednou dočkám v Praze nejen já. ale třeba i mé děti“.

Podobně jako v případě taxislužby by chtěla Praha upravit ceny poskytovaných služeb přihláškou. Na veřejnost již unikl i ceník poskytovaných služeb, který kopíruje ceník z dvacátých let minulého století a zachovává i jeho názvosloví:

 1. Omakání koziček – 500 ,-Kč

  nevestinec-bordelmama-cenik-1932-anezka-padiva-1393765024-912fe6f0_660x371

  Historický dokument, z kterého radní vycházeli při určení poskytovaných služeb a cen

 2. Vzpřímení ohonu – 125,-Kč
 3. Šáhnutí na popelníček  – 65,-Kč
 4. Prohlídka popelníčku – 100,-Kč
 5. Štych obyčejný – 950,-Kč
 6. Štych zezadu + 350,-Kč
 7. Štych na zvláštní přání – dle náročnosti až 1.500,-Kč
 8. Štych falešný – 450,-Kč
 9. Štych na prsou-550,-Kč
 10. Štych s asistencí druhé dámy -950,-Kč

 

Co se týče názvosloví, tak jazykový odbor magistrátu na těchto termínech slovy Mgr. Věrky Bartákové trvá: „jedná se o trend nastolený novým občanským zákoníkem zavádět termíny, které již upadly v zapomnění a vidíte, kam neznalost těchto základních termínů může vést, copak si myslíte, že si chtěl tehdy včerstvě zvolený pan prezident v televizi svojí žádostí o popelníček snad oklepat cigaretu? Nikoliv, pan prezident se ptal pana ředitele Dvořáka jasně ptal, kde mají pokoje moderátorky Událostí“.

Čtvrt červených luceren by mohla být podle primátora být hotová do léta příštího roku, ostatně magistrát již vyhlásil veřejnou zakázku veřejného osvětlení s červeným spektrem vyzařovaného světla.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s