Žijeme Prahu

My žijeme v Praze a to je tady

Invaze na Václavské náměstí začala u Národního muzea

komentáře 2

invaze1

Náčelník generálního štábu hlavního města Prahy dnes na tiskové konferenci oznámil, že dobytí Václavského náměstí se pozdrží. Invazní jednotky narazily na tuhý odpor 3. albánské divize, která se zakopala na roku Opletalovy ulice a Václavského náměstí. 

Celý konflikt eskaloval počátkem měsíce, kdy skupinka liberijských povstalců poškodila vůz městské policie na rohu Václavského náměstí a Štěpánské. Při odvetném útoku povstalci sestřelili všechny 3 konvertoplány Boeining V-22 Osprey, které pražský magistrát získal výměnou za tunel Blanka. Tunel již Američané upravují na výzkumné středisko styku s mimozemskými civilizacemi s kódovým označením Area 52.  Při pokusu o dobytí  Václavského náměstí tak zatím zahynulo 66 městských výsadkářů a asi 250 civilistů.

Dva výsadkáři, kteří přežili, se probojovali do ulice Krakovská a jen nedaleko od svých hlídek byli zajati komandy místních  prostitutek. Podle posledních informací byli odtaženi do nočních podniků, kde jsou podrobování nelidskému zacházení. Mjr. Šmitec prozradil plány invaze již po třetím kole náročných výslechů a následně ještě musel i zaplatit. Štábní kapitán Vosátko se držel až do okamžiku, kdy mu byla 7. nigerijskou  rotou podána neznámá psychotropní látka, po které bohužel promluvil.

Magistrát ale své pokusy o dobytí Václavského náměstí nevzdává a podle tajných zdrojů z generálního štábu chystá soustředěný podzemní útok s nástupními místy invaze umístěnými ve stanicích Muzeum, Můstek a Národní třída. Obrněné soupravy metra s názvy Primátor Vacek a Primátor Hudeček jsou připraveny vyrazit v depu Kačerov a Hostivař. Na Zličíně práce na obrněném podzemním vlaku s názvem Primátor Koukal finišují. Jediná ponorka pražských městských vojsk nazvaná Primátor Igor, byla na poslední chvíli odvolána z důvodu nízkého stavu vody v místě bojů.

Vzbouřenci dokonce podnikli i ofenzívu, když z hlavní bašty separatistů Kabaretu Darling vyrazila do boje většina jeho pracovnic. Zatím dosáhly dílčích úspěchů a prolomily frontu mezi ulicí Ve Smečkách a Žitnou. Podle dobře informovaných zdrojů je jen malá šance, jak  jim v těchto průnicích zabránit,  dokud budou v dané oblasti sloužit ve zbrani muži. Pražské zastupitelstvo již požádalo skotskou vládu o vyslání 6. divize držgrešlí, ale zatím neexistují přepravní kapacity, které by dokázaly ostřílené neplatiče na frontu přepravit. Dosavadní výskyt jednotlivých zahraničních žoldnéřů nahrává spíše nepříteli, když tito podle informací rozvědčíků ze 17. praporu pražského sboru výsadkářů a speciálních operací za služby platí dle pokynů majitelů podniků a na odpor se krom hlasitého zpěvu nevzmůžou.

Vypadá to, že bitva o Václavské náměstí bude probíhat ještě několik let a do zásahu mezinárodních sil nedojde k posunu pomyslných vah ani na jednu stranu.

Stánkaři se podle informací rozvědky přípojí na tu stranu, která povolí prodej klobás ze stávajících stánků bez zásahů do jejich provedení. Podle paní Ivanovny ze středně opevněného stánku vedle paláce Koruna záleží na tom, kdo jí zajistí možnost prodávat pravé norimberské klobásky z masokombinát Příbram všem příchozím turistům bez toho, aniž by jí nový stánek vyšel na cenu transatlantického neviditelného bombardéru.

Další vývoj celé situace budeme nadále sledovat a na místě již působí náš nejlepší válečný reportér.

 

Reklamy

2 thoughts on “Invaze na Václavské náměstí začala u Národního muzea

  1. autor ….asi bere dobré drogy……

    To se mi líbí

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s